top of page

PO CO MI PROJEKT? MAM WIELE WĄTPLIWOŚCI

- budowa domu wyczerpała całą moją energię, projektanci wymyślali drogie i niepraktyczne rozwiązania, nie chcę zaczynać tego samego od nowa.


- wydam pieniądze na projekt ogrodu, a w zamian za to mogę kupić sporo roślin i posadzić je samodzielnie


- nie mam czasu na ładny ogród, posadzę tuje, na środku zrobię trawnik więc ogród będzie bezobsługowy


- nie znam się kompletnie na roślinach, nie będę umiał, -ła dbać o ogród, nawet kaktusy u mnie nie rosną

Oferta: Informacje
Community Kitchen Garden_edited_edited.jpg
Oferta: Informacje

DZIAŁANIE NA WŁASNĄ RĘKĘ

- wnętrze domu kompletnie nie współgra z ogrodem więc nie spędzasz w nim w ogóle czasu. Ogród staje się dla Ciebie zmorą, a nie korzyścią.


- wchodzisz do szkółki, kupujesz to co Ci się podoba, wydajesz na to nawet kilka tysięcy, a efekt ostateczny jest mało zadowalający

- wybrane przez Ciebie rośliny słabo rosną, a w ostateczności umierają bo nie są dopasowane do warunków jakie posiadasz w ogrodzie więc pieniądze wyrzuciłaś , -łeś w błoto i to dosłownie


- po kilkunastu latach masz dookoła ogrodzenia tuje, które potrafią brązowieć, trzeba je przycinać, a zimą wyginają się od śniegu

- jesteś rozczarowana, -ny tym, że Twój trawnik nie wygląda jak ze zdjęciach bo więcej na nim chwastów niż trawy, bo zaczyna żółknąć, a myślałaś, -łeś, że wystarczy go jedynie kosić

Oferta: Informacje
Żarówki Girlanda

MOI KLIENCI, NIE ŻAŁOWALI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

- po trudnej i wyboistej drodze związanej z budową domu projektowanie ogrodu było dla nich przyjemnością. Byli dobrze poprowadzeni przez cały proces


nie byli zaskoczeni budżetem, ponieważ kosztorys określał mniej więcej widełki cenowe realizacji


- nie tracili czasu ani pieniędzy na jeżdżenie po szkółkach, szukanie i sadzenie przypadkowych roślin


- posiadanie ogrodu już ich nie przerażało, ponieważ korzystali ze wskazówek pielęgnacyjnych, które załączam do projektu.

Oferta: Informacje
Żarówki Girlanda

CO ZOBACZYSZ W PROJEKCIE?

W projekcie uwzględniam pełną dokumentację, która umożliwia wykonanie projektu samodzielnie lub zlecenie wybranej firmie wykonawczej.

  1. Plan funkcjonalny (opracowanie koncepcji 2D, propozycja układu funkcjonalno-przestrzennego, dobór roślin, nawierzchni, oświetlenia, materiałów, kolorystyki, dobór małej architektury)

  2. Wizualizacje (rzeczywisty widok najważniejszych części ogrodu, dzięki któremu możesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój ogród w przyszłości)

  3. Projekt nasadzeń (rozmieszczenie roślin, odległości między nimi, opis nazw w języku polskim oraz łacińskim, zestawienie w tabeli co ułatwia zakupy w przypadku samodzielnej realizacji)

  4. Projekt nawierzchni (rozmieszczenie ścieżek, podjazdów, tarasów, placów, trawników, rabat , oznaczenie rodzaju materiału, zestawienie w tabeli wraz z policzoną powierzchnią.

  5. Projekt instalacji

  • Projekt nawodnienia, w którym uwzględniam rodzaje zraszaczy, średnice rur, linie kroplujące skrzynki zaworowe oraz sterowanie. Projektuje głównie na marce RainBird oraz Hunter.

  • Projekt oświetlenia, w którym uwzględniam rodzaje lamp, przewody, sterowanie. Projektuje na systemie 12V dzięki czemu instalacja jest bezpieczna dla zwierząt oraz dzieci, a jej wykonanie nie wymaga uprawnień elektrycznych dzięki czemu możliwe jest jej samodzielna realizacja według przygotowanego przeze mnie projektu.


Instalacje przedstawiam na oddzielnych zwymiarowanych rysunkach, a materiały zebrane są w tabeli z policzonymi ilościami.  

  • Mała architektura (w projekcie proponuje dodatkowe wyposażenie ogrodu takie jak: wiaty altany, pergole, przesłony, ławki, drewutnie, domki narzędziowe. Mogą to być gotowe elementy od lokalnych przedsiębiorców lub skrojone specjalnie na Twoje potrzeby konstrukcje dzięki czemu będziesz mógł zamówić dany element u stolarza.

  • Dodatkowe wyposażenie ogrodu tj. ściana wodna, basen, palenisko, szklarnia

Oferta: Informacje

OFERTA CENOWA

Działam na terenie Warszawy i okolic. Wykonuję kilkanaście projektów rocznie. Stawiam na jakość i dopracowanie. Podane niżej ceny są przykładowe, a każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od zakresu.

POWIERZCHNIA
500 M.KW.

od 3600 zł

POWIERZCHNIA
1000 M.KW.

od 5000 zł

POWIERZCHNIA
1500 M.KW.

od 6500 zł

Oferta: Usługi
bottom of page